Від стильних і сучасних силуетів до святкового і повітряного вбрання - читайте далі, щоб дізнатися про наші улюблені короткі сукні і нетрадиційні наряди.

Ваше вбрання для весільної вечірки - чудова можливість змінити святковий наряд на легкий і веселий, щоб продовжити вечірку. Найкращий варіант отримати натхнення для свого образу є саме місце, де проходитиме ваша весільна after-party. Наприклад, якщо вечірка буде в ресторані, ви можете обрати пишну міді або міні-сукню. Якщо ви плануєте невеличке весілля з найближчими друзями - обирайте стильний жакет з брюками. Або ж, якщо ваше весілля передбачає більш неформальну атмосферу (наприклад, в саду, парку або на пляжі), ви можете переодягнутися у зручну міді-сукню або комбінезон. Вибір вашого весільного вбрання для святкування цілком залежить від вас, тому головне - отримайте задоволення від вибору!

Отже, починаємо!

1. Мінімалістичні короткі сукні

Якщо вам подобається все просте і лаконічне, то мінімалістичний весільний наряд для after-party - це те, що вам потрібно. Оберіть просту силуетну сукню та витончені аксесуари, щоб відсвяткувати свій новий статус дружини.

minimal2   minimal5minimal4

2. Блискучі сукні

Дехто обирає гламурний одяг для after-party: веселі міні-сукні з паєтками або гліттером, пір'ям, бахромой з бісеру, блискучими прикрасами. І ваші підписники в Instagram точно закидають вас лайками!

glam2   glam3   glam4

3. Романтичні короткі сукні

Коли ми думаємо про романтичне вбрання для весільної вечірки, ми уявляємо витончені сукні з об'ємними рукавами, фатіном та пишними багатошаровими спідницями.

romantic1   romantic3   romantic2

4. Сукні - жакети

Вам подобається образ жіночого жакета весільного костюму, але не хочете повністю вдягатися у цей стиль? Жакет-сукня - ідеальний компроміс, яка точно справить враження на ваших гостей. Сукня - жакет стане стильною альтернативою маленькій білій сукні на вашому весіллі.

jacket3   jacket1   jacket2

5. Сукні - комбінації

Цей легкий силует нагадує сукню-сліп, має тонкі бретелі та зазвичай виготовлений з ніжної шовкової або мереживної тканини. Цей легкий та гламурний стиль зараз переживає відродження у весільній моді. Цей образ, інспірований білизною, найкраще поєднується зі стильними підборами та ніжними прикрасами.

slip1   slip2   minimal1

5. Жакет з брюками

Однією з найкращих переваг того, що ви наречена, є можливість самостійно встановлювати правила, а це може означати відмову від класичної весільної сукні на вашому весіллі. На щастя, існує багато варіантів жіночих костюмів, які ідеально підходять для такої нагоди.

suit2   suit3   

6. Весільний комбінезон

Якщо ви шукаєте щось відмінне від типової весільної сукні, ми знайшли переможця - це комбінезон. Сучасні весільні комбінезони мють різноманітні деталі: банти, рюши, відкріті спинки. В такому вбранні ви вкрадете шоу! Крім того, комбінезони надзвичайно зручні на вечірці, де багато танцюють!

jumpsuit1   jumpsuit3   jumpsuit4

7. Сукні з асиметричною лінією низу

Асиметричний низ в весільних сукнях популярний вже декілька років. Весільна сукня з таким унікальним подолом - це комбінація обох світів, яка пропонує формальний вигляд довшої сукні та можливість показати весільні туфлі. Крім того, якщо ви шукаєте два весільних образи в одному, ці нові версії вам підійдуть: багато з них мають спідниці - шлейфи, що знімаються, і можна показати коротку сукню під ними.

hem5   hem4   hem7